KONST / Litografier / Färglitografi 15396110
nr 1539 6110
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
PT. Färglitografi, bildmått: 36x27 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm. Signerad
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
måndag 8 maj 2023
kl 19:33:44
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson